AAA Barvy

Barvy, laky, fasády - vše pro firmy i kutily

Slider

Omítky

Omítkoviny pro exteriér. U nás si vyberete ze širokého sortimentu materiálů od předních českých i zahraničních výrobců.

Nejširší nabídku najdete v našich prodejnách, kde vám namícháme jakýkoliv odstín na počkání a poradíme s výběrem.

V našem e-shopu zase pohodlně nakoupíte za nejlepší ceny a máte na výběr z mnoha hotových odstínů.

Přejděte do e-shopu a můžete nakupovat:

Slider

E-shop AAA Barvy

Nakupujte z pohodlí domova za levnější ceny!
Chcete-li vyhledat konkrétní produkt, přejděte do e-shopu.

Kde nás najdete

AAA Barvy mají 10 prodejen v Praze, Plzni, Chebu a Karlových Varech. Zjistěte otevírací dobu a veškeré kontaktní údaje.

Vzorníky

Prohlédněte si vzorníky interiérových i exteriérových barev značek Colorlak, Dulux, Oikos a dalších.

Nevíte si rady?

Navštivte naši poradnu a zeptejte se odborníků. Poradí co čím natřít, jak správně postupovat a kde nejlépe nakoupíte.

Slider

Naši dodavatelé

Největší český výrobce a distributor nátěrových hmot. Vyrábí velmi pestrý sortiment barev a laků na dřevo, kovy, beton, minerální podklady a stavební chemii jako fasádní a interiérové barvy, dekorativní omítkoviny a certifikované zateplovací systémy.

Barvy 3A

Image is not available

Naše privátní značka malířských barev. Díky našemu dlouholetému každodennímu kontaktu s konečným zákazníkem zaznamenáváme požadavky malířů a můžeme na ně nejlépe reagovat.

Akciová společnost PANTER COLOR a.s. patří mezi největší velkoobchodní distribuční sítě nátěrových hmot a příslušenství v České republice.

Významná britská značka s širokou nabídkou produktů:nátěry pro interiér i exteriér na zdivo i na dřevo včetně speciálních nátěrů pro koupelny a kuchyně. V roce 2008 se Dulux stal součástí nadnárodní společnosti AkzoNobel.

Přední italský výrobce dekoračních hmot a nátěrů pro interiér a exteriér. Dokonalý design se pojí s přírodními materiály, šetrnými k životnímu prostředí. Široká paleta produktů umožňuje docílit nejrůznějších efektů, např. mramorový vzhled, antické dekorace, kovový efekt a mnoho dalších.

Slovinská skupina JUB je mezinárodně působící firma s tradicí v oblasti výroby barev a omítek od roku 1875, která dnes zahrnuje dvanáct dceřiných firem a obchoduje na více než 20 trzích v Evropě i mimo ni.

Kompletní sortiment stavební chemie, materiálů pro povrchové úpravy fasád, chemických přípravků a speciálních hmot. Výrobní sortiment zahrnuje přísady do betonů a malt, systémy určené k ochraně a povrchové úpravě fasád a stavebních konstrukcí, omítek, betonu i zateplovacích systémů.

Nabízí nátěry k ošetření dřeva v zahradě, na domě i uvnitř domu. Cílem značky Xyladecor je inspirovat lidi k zodpovědnému používaní dřeva. Naučit je, jak šetrnou ochranou a ošetřováním dřeva vytvořit příjemné prostředí a zároveň být zodpovědný k okolí a přírodě.

Devoskyt je vynikající podklad pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky. Stěrková hmota Devoskyt je určena k povrchovým úpravám stěn a stropů v interiérech.
Je připravena k okamžitému použití.

Slider

K vyhodnocování návštěvnosti webových stránek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Použitím webových stránek dáváte souhlas s užitím cookies. Prohlášení o ochraně soukromí